רופאים מומחים, תחומי רפואה ומענה לבעיות רפואיות.
במקום אחד, בלחיצה אחת – והכול בוידאו!

דיוקים להשתלת שיניים מוצלחת

הכירו את שמונת הדיוקים להשתלת שיניים מוצלחת, המנחים את ד"ר עיאט בעבודה מדויקת ומוקפדת ברפואת שיניים והופכים אותו לרופא שיניים מצליח, מוביל בתחומו ואהוב מאוד בקרב מטופליו.
1. הכול קם ונופל על תיאום ציפיות מדויק בין הרופא למטופל. השלב הראשון והחשוב ביותר הנו תיאום ציפיות מלא ומדויק הכולל למידה של רצונות, צרכים, אורח חיים והיכרות אישית מעמיקה עם המטופל.

2. חשוב לדעת! בדיקות שיניים מדויקות מצילות שיניים טבעיות. חשוב לעבור בדיקת שיניים מקיפה אצל רופא שיניים מנוסה. הבדיקה כוללת צילומי רנטגן, בדיקה קלינית של השיניים, מצב החניכיים ומצבו הרפואי של המטופל.

3. שימו לב! שיקום הפה תלוי בשתלים והשתלים מצידם תלויים בשיקום הפה. שתלים דנטליים מהווים תחליף לשורשי השיניים החסרות, לכן תהליך התכנון המוקדם של השתלת השיניים חייב להיות מדוקדק.

4. הנחיה כירורגית דיגיטלית מגדילה את רמת הדיוק. רופא שיניים נעזר בסד כירורגי מונחה מחשב, המאפשר תכנון מדויק של מיקום השתל, זוויות ועומק ובסורק אינטרה-אוראלי המאפשר מדידות והכנת תבניות דיגיטליות ממוחשבות.

5. אין פתרון אחד קבוע לכולם. הקשבה למטופל ודיוק צרכיו קריטיים להצלחת התהליך. לכל מטופל מותאמת שיטה אישית בהתאם למצב הפרטני שלו.

6. "רומא לא נבנתה ביום אחד" – שיקום הפה, טרום השתלה, חשוב לא פחות. רק לאחר החלמה מלאה ושמירה נאותה על היגיינת הפה מתחילים בתהליך ההשתלה ושיקום זמני, תוך תכנון השיקום הקבוע.

7. זמני זה הקבוע החדש. באמצעות ביצוע מדידות דיגיטלי ניתן להכין כתרים זמניים, המאפשרים למטופל זמן החלמה ושיקום של הפה ורק לאחר מכן מגיע השלב של הכתרים הקבועים.

8. הסוף הוא רק ההתחלה. לאחר שהמטופל סיים את כל התהליך, מעקב וביקורות קבועות מאפשרים לשמור על אורך חיי השתלים והשיקום לטווח ארוך יותר!

צרו קשר להתייעצות עם ד"ר עיאט עמאד.

משתתפים: ד"ר עיאט עמאד.
הופק על-ידי VODoctors- רפואה בעברית מדוברת
© כל הזכויות שמורות

Ayat Dent – מרכז לשיקום הפה והשתלות שיניים

Ayat Dent

אוסישקין 5, רמת השרון

X
שם של הסרטון
לדף סרטון ליצירת קשר